Sponsorlu Bağlantılar

Pushing Daisies; Bir Başka ABD Dizisi

TV prodüksiyon evlerinden sızıntı bir damla olarak başlamış gibi görünüyor ve şimdi üç ilçe ve ulusal şebekenin yarısını tüketti. Yüzeye çıkan en son yayınlanmamış prodüksiyon, Barry Sonnenfeld’in tamamen orijinal bir konsepti, evet o Men in Black .

Bize e-posta gönderen herkese tekrar teşekkürler ve işte şimdi sızdırılan Pushing Daisies’e bir bakış …

“Bu şovun ne kadar tuhaf olduğunu açıklayacak kelimeler olmayabilir, ama deneyeceğim. Başlıktan da anlaşılacağı gibi, ölümle ilgili. Son yıllarda Dead Like Me , Six Feet Under ve True gibi birkaçını saymak gerekirse , bu konuyu ele alan epeyce TV şovumuz oldu.

Yeni başlayanlar için, gerçek dünyada geçmiyor, her odanın sinematik olduğu, her arabanın bir otomotiv heykeli olduğu ve dış mekanın Oz Büyücüsü’nden eklenmiş gibi göründüğü bir alanda ilginç bir modern peri masalı gibi geçiyor .

Ayrıca… buna hazır olun… Jim Dale tarafından da anlatılıyor.

Hayır, gerçekten, Jim Dale… Carry On serisinde bir aptalı oynayan kişi , eğer bu bir ipucuysa. Ve bunun korkutucu yanı, gerçekten iyi bir iş çıkarması.

İlk beş dakika içinde bu gösterinin kuralları sunulur ve bunlar garip ve tuhaf kurallardır.

Kahramanımız Ned, Golden Retriever’ı Digby ile 18 tekerlekli bir araba arasında yaşanan talihsiz bir kaza sonucu, ölü bir yaratığa dokunursa onun hayata döneceğini keşfeder. Bütün hikaye bu olsaydı, bu ne kadar öngörülebilir bir egzersiz olurdu. Bu inanılmaz gücün genç Ned için küçük bir baskısı olduğu ve oldukça büyük avlar oldukları ortaya çıkıyor.

https://1080pfilmizle.org/dizi/inside-no-9-turkce-dublaj-full-hd/

İlk keşfeder, annesi kendiliğinden ondan önce öldüğünde. Gücünü kullanarak onu geri getirir ve kısa bir süre için hayatta kalır. Ne yazık ki, bazı kozmik dengeyi korumak için, 60 saniye sonra ergen aşkının komşusu ve babası taştan ölür. Tamam, bu bir sorun, en azından ahlaki olarak.

Ancak annesi o akşam ona iyi geceler öpücüğü verdiğinde, bir daha asla geri dönmediği önceki cansız durumuna döndüğünde daha büyük bir sorun ortaya çıkar.

Yeniden dirilişin yarı kalıcı mı yoksa risksiz mi olduğuna karar verme süresi 60 saniyedir, bundan sonra biri bir yerde, bir şekilde ölür.

Bu nedenle köpeğe dokunamaz ve gösterinin sonunda hayatının artık tamamen olgunlaşmış aşkı, kelimelerin ötesinde nefis Anna Friel’e dokunamaz. Büyüleyici Ben-polisim-genellikle Chi McBride tarafından oynanan Emerson Cod PI’ı tanıtmasalardı, bu ilginç ama sınırlı bir hikaye olabilirdi. Ned’in gücünün ticari yönünü görür ve birlikte yeni öldürülenleri sorguya çeker ve suçları çözerler.

Kulağa ne kadar sevimsiz gelse de, hepsi çok kaygan bir şekilde sunuluyor ve herkes tamamen benzersiz bir tarzda konuşuyor.

Hiç böyle diyalog duymadım. Baştan sona cilalı ve esprili. Sadece yazarların bu kadar zarif konuşmalarla dolu bir sezon boyunca arızalar yaşayacakları beni endişelendiriyor, ama bu onların sorunu.

Yazar-yapımcı Bryan Fuller ( Heroes, Wonderfalls, Dead Like Me ) bu sefer kendini aştı ya da nasıl baktığınıza bağlı olarak tamamen aştı.

Pilot bölüm genel olarak çok güçlü bir izlenim bıraktı. Ayrıca karakterler arasındaki ilişkilerin nasıl geliştiğini ve dünyanın garip bir şekilde sahte doğasının olaylarda nasıl bir rol oynadığını görmek beni gerçekten meraklandırdı.

Bunun için Amerika veya İngiltere, Pushing Daisies gibi bir şey görmedi . Ama merak ediyorum, MTV nesli buna oldukça hazır mı, yoksa doğuştan gelen zekasından vazgeçip akılsız çöplüğe mi dönecekler”.

Kaynak: https://1080pfilmizle.org/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu