Sponsorlu Bağlantılar

Sertleşmeme Sorunu Nedir?

Sertleşmeme Sorunu Nedir?

Penis kırılması belirti özelinde vücuttaki bazı fonksiyon bozuklukları erkeklerin özel yaşamlarını doğrudan etkilemekte ve sertleşme sorunu ile karşılaşılmasına neden olmaktadır. Doğrudan penis ile bağlantılı olmayan, kalp ve damar rahatsızlıklarının da bir sonucu olarak kan akışının yeterince erkeğin cinsel organına olmayışı yaşam kalitesini de bizzat etkiliyor.

Erkeklerde ereksiyon sorunundan bahsedebilmek için; ilişi sırasında penis sertliğinin ideal noktaya gelmemesi, gelse bile karşılıklı kadın ve erkek doyuma ulaşmadan ereksiyonun sona ermesi belirtilerinden söz edilmelidir. Bu rahatsızlığın belirtiler ve altında yatan sebeplerin saptanması durumunda sertleşmeye kesin çözüm özelliğindeki tedavi yöntemleri işe yarayabilir.

Erkeklerin özel yaşamlarındaki en büyük sorun olan ereskiyon sorunu, ilaçsız ve operasyonsuz sertleşmeye kesin çözüm arayışlarını artırmıştır. Mutlu bir cinsel birlikteliğin önündeki en büyük engel olarak, günümüzde pek çok erkek bu sorun ile mücadele ediyor. Bir süre sonra mevcut cinsel işlev bozuklukları isteksizlik gibi daha ciddi sıkıntıları da beraberinde getiriyor.

Sertleşememe sorunu normal bir birliktelik için gerekli olan penisteki sertliğin elde edilmemesi durumudur Erkeğin cinsel organına yeterince kan gitmemesi durumunda sertleşme sorunu ve penis kırılması belirti ile karşı karşıya kalmak söz konusu olabilir.

Sertleşme Kesin Çözüm Tedavisi

Herhangi bir cerrahi müdahale olmadan en fazla 20 dakikalık bir işlem sonrasında erkeklerde sertleşme sorununa büyük ölçüde çözüm bulunabiliyor. Şok dalga yöntemleri olarak bilinen ve ülkemizde de yaygın olarak uygulanan eswt tedavisi fiyatları, bu bağlamda geliştirilen cihazların dışardan cinsel organa gönderdiği ses dalgaları ile iyileşme sağlıyor. Tedavi bölgesinde kan akışının yoğunlaştırılması üzerine çalışma prensibi bulunan cihazlar herhangi bir acı ya da ağrısız bir şekilde tedavi olmayı garanti ediyor.

Penis Protezi Nedir?

Adından da çok net anlaşılacağı üzere penis protezi; cinsel yaşamında gerekli sertliği elde edemeyen erkeklerin cinsel organına yerleştirilen yapan bir penisi kapsıyor. Halk arasında mutluluk çubuğu olarak bilinen bu tedavi şekli diğer tedavilere yanıt vermeyen kişilere öneriliyor.

Penis Protezi Nasıl Takılır?

İnce çubuk şeklinde olan ve şeklinden ve sertleşmeye kesin çözüm niteliğinde olduğu için mutluluk çubuğu adı verilen protez, penisin baş kısmından yapılan kesiyle bu bölgeye yerleştirilmesini sağlıyor. Etkisi yıllar öncesine dayanan ve teknoloji eşliğinde gelişerek ve daha etkili haliyle günümüzde yaygın olarak kullanılan penis protezi,  diğer tüm tedavi yöntemlerinin denenmesine rağmen sonuç alamamış kişilerde olumlu sonuçlar veriyor.

Penis Kırılması Belirtileri

Cinsel birliktelik esnasında penisin aşırı zorlanması penis kırılması belirti ile karşılaşılmasına neden oluyor. Zorlama anı ile birlikte kırılma sesinin açıkça duyulmasına ek olarak şiddetli ağrı ve peniste morarma ve şişlik gibi semptomlar kırılması belirti arasında sayılabilecek belirtilerdir.

Penis ereksiyon halindeyken travma yaşaması sonucunda kırılma görülebilir.  Doğuştan gelen problemlere ek olarak mastürbasyon ve yataktan ani düşme gibi sebeplerde penisin kırılmasına yol açabilen durumlardır.

ESTW Tedavi Yöntemleri

Teknolojinin kişilerin daha sağlıklı bir cinsel yaşam için geliştirdiği cihazlar çeşitli tedavi yöntemlerini ve eswt tedavisi fiyatları oldukça popüler olmasına neden olmuştur.  Ultrason cihazlarından ses dalgası yoğunluğu olarak 10 kat daha güçlü olarak geliştirilmiş cihazlar ereksiyon tedavisinde önemli bir yere sahiptir.

Eswt Tedavisi Fiyatları

SGK tarafından karşılanmayan eswt tedavi yöntemleri, günümüzde pek çok erkeğin Eswt tedavisi fiyatları kapsamında derin bir araştırma yapmalarına neden oluyor. Rahatsızlığın boyutuna ve tedavisine uygun olarak tercih edilen eswt cihazları ile tedavi her doktorun sağladığı standartları doğrultusunda fiyatları da farklılık gösteriyor.

En doğru fiyat bilgisi için önce güvenilir bir doktor bulmak ve sonrasında fiyat bilgisine vakıf olmak gerekir.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu