Sponsorlu Bağlantılar

Pera Tiny House – Tiny House Türkiye Modelleri Fiyatları

Tiny house günümüzün en çok talep gören modellerini oluşturuyor. Aynı anda hem tatil hem de ev konforunu bir arada sunabilmesiyle öne çıkıyor. Doğanın tamda ortasında sevdiğiniz kişileri de yanınıza alarak huzurun keyfini istediğiniz her an Likya tiny house ile sürebilmeniz mümkün oluyor. Tiny house evlerin keşfedilmeyi bekleyen özel noktalarına yolculuğa çıkmaya hazır mısınız?
Tiny house modelleri tam da bu özel amaca hitap ediyor. Farklı açık alanlarda bir yere sabit kalmadan kafanıza göre bir yaşamın ya da tatilin tadını sürebilirsiniz.

Tiny house nedir? özellikleri nelerdir? Küçük ama çok kullanışlı bir iç tasarıma sahip olan, taşınabilir özellikli ve tıpkı karavan mantığı ile çalışan özel araçlardır. Bir aracın arkasına takılarak ya da nakliyat hizmetleri aracılığı ile bir arazinin ortasına kolayca monte edilerek güvenli yaşam sürülebilmektedir. Tiny house taşınır evler ile şehrin merkezinde ömrünüzü geçirmek durumunda kalmıyorsunuz. İstediğiniz noktada uzun zaman geçirerek bu tekerlekli evlerin ayrıcalıklarını yılın her bir mevsimi yaşama imkanı buluyorsunuz.

Tiny House Özellikleri Nelerdir?
Tiny house özellikleri, müşteri taleplerine paralel olarak 20 ile 50 metrekare arasında değişmekte olan yapılardır. Gelişmiş mimari tasarıları üzerinde taşımaktadır. Tam donanımlı yapısı ile insan yaşamının ihtiyaç duyabileceği en temel malzemeler içerisinde yer almaktadır. Karavanlı tiny house tasarımı olarak müşterilerimiz başta olmak üzere herkese kaliteli ve maksimum güvenlikli tasarımlar inşa ediyoruz.

Kaynak: https://peratinyhouse.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu