Sponsorlu Bağlantılar

Nazolabial Dolgu Nedir?

Nazolabial Dolgu Nedir?

Bay, bayan tüm bireylerde doğuştan itibaren var olan bir nazolabial alan bulunur. Bu alan burun kenarından itibaren başlayarak ağız kısmına doğru ilerler. Zaman içerisinde cildin esnek yapısını yitirip, yaşlanması ile beraber nazolabial alanda oluşan çizgiler daha da derinleşerek kötü bir görüntüye neden olur.

Bu durum pek çok kişiyi ayna karşısında rahatsız eder. Dolayısıyla medikal estetik zorunlu bir işlem haline gelir. Nazolabial dolgu derin çizgileri yok etmek için belirli aralıklarla cilde uygulanır. Seanslar halinde düzenlenen Bu işlem sonrasında nazolabial alan kırışıklık ve çizgilerden arınmış olur

Nazolabial Dolgu Nasıl Uygulanır?

Medikal estetik uzmanları tarafından uygulanan nazolabial dolgu öncesi anestezik kremler yüze sürülür ve yüz uyuşturulur. Ardından ana maddesi hyaloronik asit olan dolgu maddesi belirlenen alana doldurulur ve buradaki ince çizgiler yok edilir. Kontrollü bir şekilde tamamlanan işlemin ardından nazolabial alan daha pürüzsüz, sıkı ve canlı bir yapıya kavuşur.

Nazolabial Dolgu Nasıl Uygulanır?

Medikal estetik uzmanları tarafından uygulanan nazolabial dolgu öncesi anestezik kremler yüze sürülür ve yüz uyuşturulur. Ardından ana maddesi hyaloronik asit olan dolgu maddesi belirlenen alana doldurulur ve buradaki ince çizgiler yok edilir. Kontrollü bir şekilde tamamlanan işlemin ardından nazolabial alan daha pürüzsüz, sıkı ve canlı bir yapıya kavuşur.

Nazolabial Dolgu Fiyatları

Günümüzde yaygın bir şekilde tercih edilen dermal dolgular cerrahi işlemlere karşı alternatif olarak kullanılır. Başarılı ve etkili bir yöntem dolgu malzemesi nazolabial alana da uygulanarak buradaki derin çizgileri yok eder. Nazolabial dolgu fiyatları kullanılan malzemenin kalitesine ve kişinin nazolabial alanda oluşan deformasyonlarına göre belirlenir.

Dudak Dolgusu Yaptırmanın Faydası

Dudak dolgusu fiyatları dudağın şekline ve hacim kaybına göre medikal estetik uzmanları tarafından belirlenir. Dudağın estetik açıdan dolgun ve çekici görünmesini sağlayan dudak dolgusu kişinin özgüvenini artırır. Çünkü bu uygulamalar sayesinde bayanlar kendilerini ayna karşısında daha iyi hissederler.

Dolayısıyla vücuda uyumlu bir şekilde hazırlanan hyaloronik asit içerikli özel dolgu malzemesi hastanın beklentisi doğrultusunda dudağa enjekte edilir. Böylece dudaklar hacimli ve dolgun bir yapıya kavuşur.

Dudak dolgusu fiyatları dolgu malzemesinin miktarına ve kalitesine göre belirlenir. Dudağın belirgin kıvrımlara sahip olması ve dolgun görünmesi için uygun görülen miktarda dolgu malzemesi kullanılır.

Dudak Dolgusu Nedir?

Medikal bir işlem olan dudak dolgusu dudağı belirgin bir yapıya getirir. Kadınlar için önemli bir detay olan dudaklar yüzde dikkat çeken en önemli alandır. Fakat birçok bayan doğuştan ince dudak yapısına sahip olabileceği gibi zamanla hacim kaybına da uğrayabilirler. Bu tür durumlarda dudak dolgusu kadınları sahip olmak istedikleri hacimli görünüme kavuşturur.

Dudak Dolgusu Nasıl Yapılır?

Dudak dolgusu öncesinde dudaklar steril edilir ve hastanın ağrı hissetmemesi için anestezik krem sürülür. Cilde uyumlu maddelerin kullanıldığı dolgu malzemesi dudağın olması düşünülen dolgunluğa ulaşıncaya kadar enjekte edilir. Böylece ince dudak formu yeniden şekillenerek güzel ve estetik bir görünüm elde edilir. Dudak dolgusu fiyatları tercih edilen kliniğin güncel fiyat politikası doğrultusunda belirlenir.

Burun Dolgusunun Avantajları Nelerdir?

Burun dolgusu fiyatları burunda oluşan çukurlar ve deformasyonlar doğrultusunda belirlenir. Burun estetiğini karşı alternatif bir işlem olan burun dolgusu cerrahi bir müdahale gerektirmediği için kolay bir işlemdir. Bu nedenle burun dolgusu içerisinde birçok avantaj barındırır.

Yaklaşık 30 dakika içerisinde burun kemiği kapatılır ve burun ucu düşüklüğü burun dolgusu ile daha hoş bir görünüme getirilir.Burun dolgusu yapılan ameliyat operasyonuna nazaran daha uygundur. Burun dolgusu fiyatları her bütçeye hitap edecek bir şekilde belirlenir.

Burun dolgusu aynı zamanda burun estetiği için ameliyat yaptıran hastalar tarafından da tercih edilir. Çünkü yapılan cerrahi müdahale ile istenilen başarılı sonuç elde edilemeyince küçük dokunuşlarla burun dolgusu yapılır. Burun dolgusu fiyatları dolgu malzemesinin kalitesini ve doktorun deneyimine bağlı olarak belirlenir.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu