Sponsorlu Bağlantılar

Mustafa Barak Kimdir?

Müzisyen Mustafa Barak

Birçok ünlü dizi ve filmin yapımında rol alan Mustafa Barak 3 Ocak 1993 yılında Şanlıurfa’da dünyaya geldi. Anadolu Üniversitesi halkla ilişkiler ve reklamcılık bölümünün mezunu olan Barak, yaptığı müzikler ile kısa sürede alanında popülerliğe erişti. Küçük yaşlarından itibaren sanatla iç içe bir şekilde büyüyen müzisyen Mustafa Barak ilk eserlerini müzik alanında verdi.

Günümüzde binlerce sanat ve müzik meraklısı tarafından ilgi ile takip edilen Mustafa Barak, kısa sürede pek çok ünlü yapımda rol aldı. Günümüzde de çalışmaları ilgi ile takip edilen Mustafa Barak yeni çalışmalarını kendi kurduğu barak music company adlı şirket altında sürdürmektedir.

Mustafa Barak Kurtlar Vadisi

Mustafa Barak, Kurtlar Vadisi dizisi için hazırladığı müzikler binlerce kişi tarafından ilgi ile takip edildi. Birçok kişinin hafızasında yer edinmiş müzikler dizi bittiği halde halen ilgi ile takip edilmektedir. Mustafa Barak ayrıca “Kabadayı”, “Nefes Vatan Sağ Olsun”, “Dağ” gibi yapımlarda da yaptığı müzikler ile oldukça beğeni ve ilgi toplamayı başarmıştır. Mustafa Barak’ın yapımları birçok kişi tarafından youtube ve spotify gibi platformlardan ilgi ile takip edilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu