Sponsorlu Bağlantılar

Hurdacı

Hurdacı

 

Üretimde, sanayide, ofiste, evde ve okulda her zaman için geri dönüşüm atıkları meydana gelmektedir. Bu sektörde yıllardır hizmet veren ve hurdacı sektöründe çözüm odaklı hareket eden firma 7/24 çözüm üretmeye devam etmektedir. Metal özelliğe sahip hurda alımını ön plana çıkaran şirket plastik hurdaları da iyi fiyata alıyor.

 

Metal dünyasında geri dönüşümü mümkün olan demir başta olmak üzere alüminyum, bakır, krom, kurşun, kablo, akü ve trafo gibi metaller alınmaktadır. Trafo alımlarında fiyatlandırma özeldir. Demirin, bakırın, kromun, kurşunun ve bakırın hurda fiyatı borsa tarafından belirleniyor. Şirket borsanın fiyatlarını dikkate alarak hurda alımı yapıyor.

 

Elektrik Trafosu Fiyatları

 

İnşaat, sanayi ve endüstri sanayisinde hurda demir fiyatları her zaman için önemlidir. Fiyatların yükselmesi durumunda maliyet yükselmektedir. Hurda demir fiyatları kategorisinde alımlar da bu fiyatlardan etkileniyor. Firma maksimum rakamlarla hurda demir alım işlemi gerçekleştirerek firmalar için kazanç kapısı oluşturuyor.

 

Tıbbi malzeme, sanayi malzemesi, endüstri malzemesi ve metal kategorisinde giren bütün malzemeler hurda olarak bu firmaya satılabilir. Fabrikalarda, imalathanelerde ve birçok yerde bozuk veya çalışmayan makineler hurda olarak satılır. Bu makineleri iyi fiyata satmak isteyenler siteyi ziyaret ederek konu hakkında bilgi alabilir. Demir ve diğer metallerin yanı sıra aynı zamanda ikinci el trafo hurdalarını da uygun fiyatlarla firmaya satabilirsiniz. Firma bu konuda etkili ve güncel çözüm seçenekleri sunmaktadır. Hurdacılıkla ilgili bütün konularda firmayı her zaman aramanız mümkündür.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu