Gündem

Gül Suyu

Gül Suyu

Daha çok cilt bakımı için tercih edilen gül suyu, tıpkı gül sirkesi gibi gül yapraklarından elde edilir. Aktardan ile elde etmiş olduğunuz gül suyunun yağı alınmamış bir şekilde sizlere teslim edilir. Bu da gül suyunun en önemli unsurlarının başında gelir. Piyasa ürünlerinde ise daha çok gül suyunun yağları alınarak satışa sunulur. Oysa gül suyunu ayrıcalıklı kılan özelliklerden biri de kendi yağıdır.

Şifalı şuruplar arayışında olanların öncelikli tercihlerinden olan gül suyu birçok derdinize derman olacaktır. İçerisinde çok sayıda farklı vitaminde vardır. Satışa sunduğumuz gül suyunun içerisinde en ufak bir alkol damlası dahi yoktur. Tamamen saf olan gül suyunu gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Gül Suyu Yararları Nedir, Nerede Bulunur?

Gül suyu cildinizin yağlanmasına engel olur. Eğer saçlarınızda kepek problemi varsa gül suyunu saç diplerinizde kullanabilirsiniz. Tüketilmesi durumunda kalp ve damar hastalıklarına karşı da iyi gelir. Boğaz ağrısından kurtulmak için gargara yapabilirsiniz. Aktardan ile saf ve alkolsüz gül suyu satın alabilirsiniz.
https://aktardan.com.tr/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu