Gündem

Foriba E-Fatura Entegrasyonu

Foriba E-Fatura Entegrasyonu

Entegra Foriba Entegrasyonu ile pazaryerleri ve sitenizden gelen siparişlerinizi e-fatura / e-arşiv olarak faturalandırabilirsiniz.


Eticaret siteniz (Ticimax, Ideasoft, Opencart, Prestashop , T-Soft, Magento, Platinmarket, Proticaret, Projesoft, Kobimaster, RGS Yazılım, EticaretSoft, Hipotenüs, Shopify, ShopPhp, MarkaClick, iMağaza, WooCommerce) ve pazaryeri mağazalarınızdan (N11, Gittigidiyor, Hepsiburada, Trendyol, Çiçek Sepeti, Akakçe, Zebramo, Ptt AVM, Amazon, Morhipo, N11Pro, Bpazar, Alınıyor, Farmazon, Formaborsa, Novadan, Modanisa, Flo, Lidyana, Needion, Narwoo, Maximum Mobil, Pazarama, Vodafone, Bisıfırat) gelen siparişlerinizi, e-fatura entegrasyonumuzu kullanarak tek tuşla ve topluca faturalandırabilirsiniz.

Entegra üzerinden seçeceğiniz siparişlerinizi tek tuşla e-fatura’ya gönder butonuna bastığınızda siparişleriniz e-fatura sistemi alt yapısa gider ve faturalandırılır. Oluşan e-fatura ve e-arşiv faturalarını topluca yazdırabilirsiniz.

Talebiniz doğrultusunda e-fatura ve e-arşiv çıktılarınızın üzerine pazaryerlerinden gelen siparişlerin kargo kodlarını da barkodlu olarak ekletebilirsiniz. Böylece ikinci bir kargo çıktısına ihtiyaç duymassınız.

E-fatura’ya geçerek hem süreçlerinizi hızlandırmış hem de maliyetlerinizi azaltmış olursunuz. Ayrıca sistemde oluşan faturalar müşterilerinize otomatik olarak e-posta ile de ulaşabilmektedir.

Entegra Sovos-Foriba efatura 0,08₺ den başlayan fiyatlar ile

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu