Sponsorlu Bağlantılar

En Özel Anlar İçin Plaketler 

En Özel Anlar İçin Plaketler 

Yaşamın kendi rutini içinde olan ürünler olduğu gibi bir de özel günlerde, özel nedenlerden ötürü biraz da anısı kalsın diye verilen ürünler bulunuyor. İşte o objelerin başında plaket denilen ürünler geliyor. Plaketler işyerinde 5 yılını, 10 yılını tamamlayanlara işveren tarafından verildiği gibi, meslek odalarında belli bir yılı tamamlayan kişilere de verilebilir. Bir diğer verilme sebebi ise kişinin yaptığı yardımlar destekler sonrasında destek verdiği kurum tarafından plaketle ödüllendirilmesi biçiminde gerçekleşiyor.

Madalya Kimlere Verilir?

İnsanları en çok gururlandıran başarıları nişane eden ürünlerin en başında madalya vardır. Bilhassa spor müsabakalarında ilk üç derece giren sporculara verilirler. Ama bunun yanı sıra okullarda ya da kimi işyerlerinin motivasyon kamplarında derece elde edenlere de o günü anımsatması ve kişiyi motive etmesi verilirler. Gerçek madenden yapılanları olduğu daha ucuz olan türleri de yok değildir. Tamamen duruma ve kişiye özel olarak hazırlanırlar.

Masa İsimliği Tercihi Nasıl Yapılmalı?

Beyaz yakalıların dünyasında sıklıkla özellikle üst yönetim bazında kullanılan bir tür prestij olarak da kabul edilen objelerin başında  masa isimliği gelir. Masa isimlikleri üzerinde kişinin isim ve soyadı yanı sıra iş konumu da yazar. Nitekim işe yeni girenlere ya da terfi edenlere verilebilecek en güzel hediyelerin başında. Cam, tahta, metal gibi türlerden yapılırlar.

Siz de üstte belirtilen üç üründen bir tanesi, ikisini ya da her üçünü de almak ve sevdiklerinize jest yapmayı dilerseniz o zaman hiç zaman kaybetmeden https://www.istanbulplaket.com adresi ile iletişime geçerek hem sizin beğendiğiniz, hem hediye edeceğiniz kişinin beğeneceği bir modeli alarak verebilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu