Gündem

Elektronik Sigarada Iqos Cihazların Yeri Nedir?

Elektronik Sigarada Iqos Cihazların Yeri Nedir?

 

Elektronik sigara tüketmek isteyenlerin karşısına çıkan yeni nesil dijital sigara içme ürünlerinden biri olan Iqos, bugün birbirinden farklı ülkelerde etkin bir şekilde kullanılan ürünlerden biridir. Elektriğe bağlı cihazı kullanmanızla beraber en iyi şekilde markayı tercih edebilir, buharlaşma tekniğinden faydalanarak da sigara içme alışkanlığınızın daha da azaltılabilir şekilde sağlığınıza karşı korunaklı olmasını sağlayabilirsiniz. Günümüz şartlarında bu tip bir ürünü tercih etmek mümkün olmaktadır.

 

Türkiye’de her yerden satın alınabilir şekilde Iqos cihazlarla beraber bugün eğer sizlerde istediğiniz şekilde Iqos Iluma ya da 3 Duo gibi modellerden birini seçmek isterseniz, sigaranın tütününü yakmadan direkt ısıtarak buhar yapan bu özellikli ürünü kullanabilirsiniz. Test ortamı içerisinde de sigaraya doğrudan kıyaslanacak şekilde buhar yapması sayesinde düşük düzeyde zararlı kimyasal açığa çıkartan bu ürünü kullanabilirsiniz.

 

Birçok model arasından seçimlerinizi keyfinize göre yapabilirsiniz. Iqos için kullanılabilir modeller arasında karşılaştırmaları yapabileceğiniz internet ortamında seçimlerinizi keyfinize göre yapabilirsiniz. E-sigara dünyasında farklılık kazandıran bu tip bir sigara ürünle beraber buhar tekniği kullanılarak sigara kullanımı sağlanmış olur.

 

Tek seferde tüketim noktasında 2 kere kullanabileceğiniz Iqos tutucu ile tek şarjla beraber 2 kere sigara içme keyfi yaşayın. Bu konuda tutucu şarj süresinin hızlılığı, %30 oranlarında şarj olması gibi özelliklerde olması sayesinde de tutucuyu her defasında şarj etmeden de çok rahat kullanabilecek, şarj sorununu da ortadan kaldırmış olabileceksiniz.

 

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu