Sponsorlu Bağlantılar

Elektronik Sigara

Elektronik Sigara

2013 yılında kurulmuş olan Buharistan müşterileri için kendini geliştirmekte ve hizmet vermektedir. Firma verilmiş olan tüm siparişleri güvenli bir şekilde hazırlamakta ve müşterilere ulaştırmaktadır. Aynı zamanda firma yurt dışından müşterileri için yeni çıkmış olan bütün elektronik sigaraları da temin etmektedir.

Misyonları Nelerdir?

Firmanın misyonu müşterileri için en iyi ve en yeni teknolojilerle üretilmiş olan elektronik sigaraları en uygun fiyata müşteriler için bulmaktır.

Vizyonları Nelerdir?

Firmanın vizyonu en yeni teknoloji ve yenliklerle beraber gelişen elektronik sigaraları ulusal alanda takip ederek kaliteli Premium likitleri müşterilere ulaştırmaktır. Ayrıca bu likitler içerisinde the man likit ve muffin man likit gibi çeşitler de bulunmaktadır.

Hizmetleri Nelerdir?

Firma müşterileri için 200 TL ve üzeri yapılan alışverişlerde ücretsiz kargo sağlamaktadır ve herhangi bir sorun olduğunda online destek hizmeti de vermektedir.

Kategoriler Nelerdir?

Firmanın kategorileri elektronik sigara, likitler, salt likit, atomizer ve yedek parça kategorileridir. Bulunan bu kategoriler içerisinde magic man likit, SMOK, Dinner Lady, şarj cihazları, clearomizerler, JUUL gibi kategorisine göre çeşitler de bulunmaktadır.

İletişim

Firma ile herhangi bir konuda iletişime geçmek isteyen kişiler site üzerinden bulunan iletişim formunu doldurarak gerekli kişilerle iletişim sağlayabilmektedir.

Hangi Şehirlerde Satışları Bulunmaktadır?,

Satışı bulunan şehirler Denizli, Eskişehir, Ankara, Antalya, Konya, İzmir, İstanbul ve Bursa şehirleridir. Bu şehirlerde bulunan kişiler ilgili satış noktalarına giderek istemiş oldukları ürünü temin edebilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu