Sponsorlu Bağlantılar

Dudak Dolgusu İşlemleri

Dudak Dolgusu İşlemleri

Dolgu uygulaması için sizlerde ilk olarak dudak dolgusu fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Dolgu sadece dudaklara yapılmaz. Ayrıca göğüs içinde gerçekleştirilebilir. Dolgu uygulamaları sayesinde ilerleyen yaş sonrasında genelde ciltte incelmeler olur. Bu incelmelerden sonra kişinin daha yaşlı gözükmesine neden olabiliyor. Dolgu uygulaması ile birlikte cildin yeniden eski görünümüne sahip olmasına yardımcı olur.

Cilt daha sıkı olur ve sarkık görünümler, hasarlı durumlar ortadan kaldırılmış olur. Sizlerde dolgu yapmak için kliniklerle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca dudaklarınıza yapacağınız dolgu yöntemleri için de dudak dolgusu fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Dudak Dolgusu Nedir?

Bazı travmalar sonucunda ya da doğuştan gelen durumlardan kaynaklı olarak dudaklarda şekil bozukluğu oluşabilir. Bu şekil bozukluğunu giderebilmek için cerrahi operasyonların gerçekleştirilmesine gerek yoktur. Çünkü dolgu ile birlikte dudaklar daha dolgun görünebilir. Küçük dudaklar, hasarlı dudaklar veya asimetrik sorunu yaşayan kişiler için tercih edilebilir.

Dudağın içine enjekte edilen dolgu ile birlikte değişimi görebilmek mümkündür. İnce uçlu iğne ile anestetik krem sayesinde İşlem 10 dakika içinde gerçekleştirilebilir.

Dudak Dolgusu Nasıl Yapılır?

İşlem çok uzun sürmeden kısa bir süre içinde gerçekleştirilir. İnce uçlu iğne ile birlikte dolgu dudak içine enjekte edilir. İlk olarak dudak çevresi anestetik krem ile birlikte uyuşturulur. Daha sonra dudak şekline karar verilmiş olur. Burada dudak şekline karar verdikten sonra dudak dolgusu fiyatları hakkında da bilgi verilir.

Dudak şeklinde anatomik plana uygun olacak şekilde ayarlanır. Anestetik krem uygulamasından yarım saat sonra dolgu uygulamasına başlanır. Dudak içine yavaş bir şekilde dolgu enjekte edilir. Enjekte edilen dolgu eşit olacak şekilde dağıtılır. Buradaki işlem 5-10 dakika arasında değişkenlik gösterir.

Burun Dolgusunun Avantajları Nelerdir?

Cerrahi operasyonda olduğu gibi burada lokal anestezi uygulanmaz. İşlem sonrasında istirahat etmeye gerek kalmaz. Hasta kaldığı yerden sosyal hayatına devam edebilir. Yapılan uygulamanın kişiye özel olacak şekilde gerçekleştirilmiş olur. Yani burun dolgusu fiyatları çoğu zaman değişkenlik göstermiş olur. Kişiye özel yapıldığı için bu uygulamaların farklılık göstermesi mümkündür.

Eğer işlem yapıldıktan sonra dolgu beğenilmezse, dolgu eritilerek ortadan kaldırılır. Bu da burun dolgusu fiyatları için değişkenliğin oluşmasına neden olur. Uygulamanın en büyük avantajlarından bir tanesi işlemin geri alınmasıdır. Burun dolgusu kullanılan malzeme ve ürüne göre kalıcılığını gösterir. Yani kalıcılık durumu 1-2 yıl arasında değişkenlik görülmesine neden olur.

Sizler de bu uygulamadan faydalanabilmek için kliniklerle görüşme sağlayabilirsiniz. Görüşme sırasında burun dolgusu fiyatları bilgisini de alabilirsiniz.

Nazolabial Dolgu Nedir?

Gülme çizgisi; burun ile dudak arasında kalır. Gülünce de ortaya çıkar ve kendini hemen belli eder. Hele ki yaş ilerledikçe bu gülme çizgisi daha da belirginleşir ve kişide kötü görünümün oluşmasına neden olur. Sorunu ortadan kaldırabilmek için nazolabial dolgu yapılarak, daha estetik görünüm elde edebilirsiniz.

 

Nazolabial Dolgu Nasıl Uygulanır?

Yapılan dolgu uygulamalarında kesinlikle narkoz veya lokal anestezi uygulanmaz. Burada sadece anestetik kremden yardım alınmış olur. İşlemi gerçekleştirmeden önce belirlenmiş olan bölgeye anestetik krem sürülür. Daha sonrasında nazolabial dolgu için İşlem başlatılmış olur. Ayarlanan doz miktarı ve dolgu miktarı; kişiye uygun olmalıdır.

Böylelikle daha doğal görünüm elde edilir ve belirginleşmiş olan çizgi ortadan kaldırılır. Gülme çizgisine dolgu enjekte edilir. Yavaş bir şekilde enjekte edilen dolgu hemen kendini göstermeye başlar. Saniyeler içinde değişimi sizlerde görebilirsiniz.

Nazolabial Dolgu Fiyatları

Dolgu uygulamaları kişiye özel yapılan yöntemlerdir. Yani dolgu uygulamaları ya da nazolabial dolgu hakkında fiyat bilgisi verilmesi doğru değildir. Çünkü kişiye özel yapılan dolgu uygulamalarının fiyatlarında değişkenlik görülür. Bu fiyat değişkenliği, çeşitli nedenlerden dolayı farklılık gösterebilir. Kullanılan ürünlerin kalitesi ya da kullanılan dolgu miktarı gibi durumlar göz önünde bulundurulabilir. Kliniklerle görüşme sağlayarak nazolabial dolgu fiyat bilgisi almanız önerilir.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu