Sponsorlu Bağlantılar

Bebek Battaniyesi Modelleri – Yamimia

Bebek Battaniyesi Modelleri – Yamimia

 

Bebek battaniyesi çocuğunuz doğduğu andan itibaren kullanmaya başlayacağınız son derece önemli bir tekstil ürünüdür. Bebek tekstili için ayrı kalite ve sağlık standartlarının gözetildiğini hesaba katarak seçim yapmak ise doğrusudur. Eskiye nazaran daha seçici davrandığımız şu dönemlerde en şık ve en kaliteli battaniyelere ulaşabiliyoruz.

 

Çünkü yerli üretim yapan ve tamamıyla Türkiye menşei olmasıyla dikkatleri üzerine çeken Yamimia gibi bir marka var. Ancak asıl dikkat çekmesinin sebebi kurumsal kariyerini bırakarak tamamıyla bu sektöre yönelen bir anne tarafından hayata geçirilmesidir. Böylece tüm ebeveynler güvenle buradan alışveriş yapabiliyor.

 

Bebek Battaniyesi Modelleri

 

Bebek battaniyesi modelleri özellikle üzerinde yer alan desen ve renklere göre ayrılıyor. Burada ağırlıklı olarak mavi ya da pembe tonlar kullanılarak birbirinden şık baskılar görmek mümkün. Ancak yeni sezon ürünlerde unisex kullanıma müsait güncel tasarımlarla karşılaşılma ihtimali son derece yüksek. Bilhassa baskılarının kalitesi ve uzun süreli kullanıma olanak tanıması tercih nedenleriniz arasında yer alabilir.

 

Standart ürün ölçüleri sayesinde herkesin tercih edebileceği bir forma sahiptir. Aynı şekilde %100 pamuk içerikli bir ürün olup uygun fiyatıyla her anne babanın dikkatini çekebiliyor. İlk doğum anından itibaren bir yaşını doldurana kadar sürekli olarak ihtiyaç duyabileceğiniz bir ürün olduğunu söylemeden geçemeyiz. Bebek battaniyesi fiyatları ise bu kadar yoğun kullanım alanına rağmen her bütçeye uygun şekilde belirlenmiş.

 

Bebek Battaniyesi Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

 

Bebek giyim ürünleri ile ilgili bir alışveriş listesi hazırlıyorsanız bebek battaniyesi alırken dikkat edilmesi gerekenler önemli bir başlık olabilir. Bu ürün genellikle giyinikken ya da tamamen çıplakken kullanılabileceği için kesinlikle %100 pamuktan üretilmiş olmalıdır. Aksi takdirde hassas bir cilt yapısına sahip olduğundan bebeğinizin dermatolojik bazı deformasyonlarla karşılaşmasına sebebiyet verebilir.

 

Yine çoğunlukla üzerinde baskılar ve renkler olduğu için bebek battaniyesi modelleri ve fiyatları kadar üretim bileşenlerinin önemine vurgu yapmak gerekiyor. Hiçbir kimyasal içeriğe sahip olmadan üretilmesi, anti bakteriyel ve anti alerjik olması öne çıkan noktalardır. Ayrıca Yamimia tüm bunların bilincinde olan bir kadın girişimi olduğundan ötürü tüm ürünlerinde bunun garantisini verebilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu